PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH AKCJĄ

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij

OSIĄGNIJ MAKSYMALNY POZIOM KORZYŚCI Z M’ONDUNIQ

URZĄDZENIA Z PAKIETEM KOSMETYKÓW

"Urządzenie z rocznym pakietem kosmetyków" to specjalna akcja przygotowana przez spółkę DERMIE PHARM w ramach, której Klienci mogą skorzystać z dwóch opcji rabatu zakup dowolnych urządzeń marki M’onduniq.  Promocja została wzbogacona o specjalny voucher na zakup wybranych produktów kosmetycznych znajdujących się w ofercie marki M’onduniq.

Ceny katalogowe oparte są o cennik obowiązujący na dzień 1 grudnia 2023 roku. Zniżka w ramach akcji przyznawana jest tylko na zakup nowych urządzeń i realizowana w formie rabatu (nie może on być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę) i nie może być wyższy niż kwota określona przy każdym sprzęcie.

Urządzenia prezentowane na zdjęciach to wyroby kosmetyczne przewidziane przez producenta do zastosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych. Towar w ramach akcji promocyjnej jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.

URZĄDZENIE Z PAKIETEM KOSMETYKÓW

ŚWIADCZENIA DODATKOWE

 

W ramach akcji oprócz zakupu urządzeń w cenach specjalnych Klient otrzymuje również pakiet kosmetyków przydatny przy wykonywaniu zabiegów, z zakupioną aparaturą. Specjalny voucher rabatowy na zakup produktów kosmetycznych (kosmetyki profesjonalne oraz detaliczne) do wykorzystania w przeciągu 30 dni od zakupu sprzętu!

Dodatkowo Klient otrzymuje bezpłatnie szkolenie aparaturowe ze swojego sprzętu oraz może wziąć udział we wskazanym szkoleniu MASTERS.

Poniżej pełna lista korzyści dodatkowych:

  • voucher o wartości 2 lub 1 tys. zł na zakup kosmetyków,
  • szkolenie z zakupionego urządzenia za 0 złotych,
  • możliwość wzięcia udziału w Akademii Eksperta za 1 zł,
  • udział w specjalnym programie poleceń,
  • pakiet materiałów reklamowych,
  • bezpłatna dostawa,
  • opcjonalnie system ratalny RSO 0%.

URZĄDZENIE Z PAKIETEM KOSMETYKÓW

OPCJE RABATOWE

RABAT STANDARDOWY

Klient kupujący wybrane urządzenia objęte programem dokonuje zakupu w cenie pomniejszonej o wysokość rabatu, przewidzianego dla danego urządzenia kosmetycznego. Upust na dane urządzenie określony jest przez Organizatora. Lista urządzeń objętych promocją dostępna  jest u przedstawicieli marki oraz w specjalnym wniosku znajdującym się poniżej.

RABAT ELASTYCZNY

Klient kupujący wybrane urządzenia objęte programem dokonuje zakupu w cenie pomniejszonej o wysokość rabatu elastycznego (rabat ten jest dużo wyższy, od rabatu standardowego), przewidzianego dla danego urządzenia kosmetycznego. W tym przypadku jednak skorzystanie z upustu jest ściśle powiązane z zakupem kosemtyków. Upust na dane urządzenie określony jest przez Organizatora. Lista urządzeń objętych promocją dostępna  jest u przedstawicieli marki oraz w specjalnym wniosku znajdującym się poniżej. Link do regulaminu akcji!