PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

TARCZA 3.0

Program wsparcia branży beauty

Program Tarcza M’onduniq 3.0 to specjalna akcja przygotowana przez zarząd Spółki DERMIE PHARM Sp. z o.o. Sp.k w ramach, której przygotowana została specjalna pula środków przyznawana przez Organizator ze środków właśnych na zakup dowolnych urządzeń dla potencjalnych nowych i obecnych Klientów Spółki. Tarcza Monduniq 3.0 została wzbogacona o specjalny pakiet wybranych produktów detalicznych znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM Sp z o.o. Sp.k (brand M’onduniq) wchodzących w skład akcji, do odsprzedaży przy zakupie każdego urządzenia kosmetycznego znajdującego się w ofercie Spółki w ramach wspierania obiektów beauty w dobie Pandemii Covid-19.

Klient kupujący wybrane urządzenia objęte programem dokonuje zakupu w cenie pomniejszonej o wysokość upustu. Upust na dane urządzenie określony jest na każde urządzenie wraz ze specjalnym pakietem kosmetycznych (produkty profesjonalne i detaliczne). Regulamin akcji znajduje akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl w zakładce tarcza. Lista urządzeń dostępnych w ramach projektu Tarcza 3.0 dostępna jest u przedstawicieli marki oraz w specjalnym wniosku znajdującym się na stronie www.monduniq.pl/tarcza.

Kwoty dopłat, czyli specjalnej zniżki na zakup wybranego/wybranych urządzenia zależne są od typu urządzenia. Ceny znajdują się w cenniku obowiązującym na dzień 1 stycznia 2021 roku. Zniżka w ramach Tarczy 3.0 przyznawane są tylko na zakup nowych urządzeń i realizowane w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę). Pełny opis akcji znajduje się TU.

 

 

 

TARCZA 3.0

Jak starać się
o wsparcie?

W celu uzyskania dopłat w ramach Tarczy 3.0 czyli rabatu w formie zniżki cenowej należy wypełnić wniosek o nazwie Wniosek Tarcza 3.0, który znajduje się poniżej.

Podmiot otrzymujący dopłatę musi zobowiązać się do wypełnienia warunków akcji. Klient w zamian za dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej na zakup zobowiązuje się do aktywnego promowania marki, urządzenia, kosmetyków i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada).

Wniosek należy pobrać, wydrukować i wypełnić, a następnie wysłać do swojego opiekuna lub na adres kontakt@monduniq.pl jeśli go nie posiadamy.

TARCZA 3.0

Pozytywne rozpatrzenie wniosku

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 3 dni roboczych. Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia w nowej cenie pomniejszonej o dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej.

Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych Klient otrzyma urządzenie specjalny pakiet kosmetyków określony we wniosku, szkolenie i opcjonalnie, jeśli klient sobie życzy specjalne badanie skóry wspierające Klienta w sprzedaży produktów detalicznych M’onduniq i zabiegów. Towar w ramach akcji promocyjnej jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.