PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

TARCZA

M'onduniq

Tarcza M’onduniq to specjalny upust przy zakupie dowolnych urządzeń znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM Sp z o.o. Sp.k (brand M’onduniq) biorących udział w naszej akcji. Klient kupujący wybraną aparaturę objętą programem dokonuje zapłaty pomniejszonej o wysokość upustu otrzymanego w ramach tarczy przyznanej przez markę M’onduniq Professionnel.

Lista urządzeń dostępnych w ramach projektu Tarcza M’onduniq dostępna jest u przedstawicieli marki i we wniosku. Kwota upustu na zakup wybranego/wybranych urządzenia zależne są od typu aparatury i ceny znajdującej się w cenniku na dzień 01 lipca 2020 roku.

Tarcza M’onduniq przyznawana jest tylko na zakup urządzeń marki i realizowana w formie specjalnego vouchera (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę).

TARCZA

Jak starać się o upust?

W celu wystąpienia o upust w ramach Tarczy M’onduniq należy wypełnić wniosek o upust, który znajduje się poniżej na zakup i zobowiązać się do wypełnienia zobowiązań w ramach przyznania upustu. Klient w zamian za dotacje na zakup zobowiązuje się do:

 

  • aktywnego promowania marki, urządzenia i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada). Szczególnie poinformować o przyznanej tarczy,
  • oznaczanie marki, zabiegu i urządzenia w postach promocyjnych,
  • umieszczanie materiałów promocyjnych w widocznych miejscach.

Wypełniony wniosek należy przekazać w formie elektronicznej do swojego Opiekuna. Jeśli nie posiadacie Państwo opiekuna wypełniony wniosek można przesłać na adres kontakt@monduniq.pl.

ROZPATRZENIE WNIOSKU

POZYTYWNIE

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 48 h.  Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia lub urządzeń, w nowej cenie pomniejszonej o upust przyznany w ramach Tarczy M’onduniq. Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych otrzyma urządzenie wraz z pełnym szkoleniem i pakietem kosmetyków o wartości 1000 zł do każdego pakietu.

Towar w ramach tarczy jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.