PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH AKCJĄ

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij

BEZZWROTNE DOPŁATY NA URZĄDZENIA KOSMETYCZNE 

PROGRAM ROZWOJU BRANŻY BEAUTY

Program ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY to akcja przygotowana przez zarząd Spółki DERMIE PHARM Sp. z o. o. Sp. k. W ramach, której przyznano specjalną pule środków na zakup urządzeń kosmetycznych. Przyznane wsparcie, pochodzi z zasobów własnych Organizatora akcji.

Program ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY został wzbogacona o specjalny pakiet wybranych produktów kosmetycznych znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM Sp. z o. o. Sp. k (brand M’onduniq). Produkty detaliczne wchodzące w skład akcji, zostają dodane w celu dalszej odsprzedaży. Produkty te dodawane są przy zakupie każdego urządzenia kosmetycznego (zakupionego w ramach akcji) znajdującego się w ofercie Spółki.

Regulamin akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl w zakładce rozwój branży beauty. Lista urządzeń dostępnych w ramach projektu dostępna jest u przedstawicieli marki i w poniższym wniosku. Kwota wsparcia, czyli upustu cenowego na zakup wybranego/wybranych urządzeń zależna jest od typu aparatury i ceny znajdującej się w cenniku obowiązującym na dzień 1 października 2021 roku. Wsparcie w ramach M'ONDUNIQ - BEZZWROTNE DOPŁATY NA URZĄDZENIA KOSMETYCZNE W RAMACH PROGRAMU ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY przyznawane są tylko na zakup urządzeń marki i realizowana w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę).

Pełny opis akcji znajduje się TU.

 

ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY

Jak korzystać z bezwrotnej dopłaty?

W celu uzyskania bezzwrotnych dopłat w ramach programu, czyli rabatu na zakup urządzeń należy wypełnić wniosek o nazwie ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY, który znajduje się na stronie www.monduniq.pl/rozwojbranzybeauty. Podmiot otrzymujący dopłatę musi zobowiązać się do wypełnienia warunków akcji. Klient w zamian za dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej na zakup zobowiązuje się do aktywnego promowania marki, urządzenia, kosmetyków i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada).

Wniosek należy pobrać, wydrukować i wypełnić, a następnie wysłać do swojego opiekuna lub na adres kontakt@monduniq.pl jeśli go nie posiadamy.

ROZWÓJ BRANŻY BEAUTY

Pozytywne rozpatrzenie wniosku

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu jednego dnia. Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia w nowej cenie pomniejszonej o dopłatę. Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych Klient otrzyma urządzenie wraz ze specjalnym pakietem kosmetyków oraz szkoleniem. Towar dostępny w akcji jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem Klienta. Jeśli go nie posiadasz prześlij wniosek do naszej centrali na adres mail kontakt@monduniq.pl lub skorzystaj z pomocy naszych doradców pod numerem infolini: +48 577 277 070.

Uzyskaj wsparcie na zakup wybranych urządzeń kosmetycznych z oferty M’onduniq wraz ze specjalnym pakietem kosmetyków. Oferta wsparcia dla branży beauty jest wewnetrznym systemem, dzięki czemu dopłaty obejmują Klientów krajowych i zagranicznych.