PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH AKCJĄ

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij

NOWE TECHNOLOGIE W TWOIM GABINECIE

ANTYINFLACYJNY PROGRAM BEAUTY

Antyinflacyjny program beauty z dodatkowym depozytem to akcja przygotowana przez zarząd Spółki Dermie Pharm Cukierski Milczarek sp. k. w ramach, której przyznano specjalny upust na zakup urządzeń kosmetycznych. Przyznane wsparcie, pochodzi z zasobów własnych Organizatora akcji.

Program Antyinflacyjny Program Beauty został wzbogacona o specjalny pakiet wybranych produktów profesjonalnych znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM (brand M’onduniq). Produkty te dodawane są przy zakupie każdego urządzenia kosmetycznego (zakupionego w ramach akcji) znajdującego się w ofercie Spółki za symboliczną złotówkę (1 PLN). Dzięki naszej promocji możesz zakupić fabrycznie nowe urządzenia z pełnym i certyfikowanym szkoleniem w cenie pomniejszonej o wskaźnik inflacji za dany miesiąc wg GUS oraz z dodatkowym depozytem sięgającym nawet 11 procent!

Regulamin akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl w zakładce antyinflacja. Lista urządzeń dostępnych w ramach projektu dostępna jest u przedstawicieli marki i w poniższym wniosku. Kwota upustu cenowego na zakup wybranego/wybranych urządzeń zależna jest od typu aparatury i ceny znajdującej się w cenniku obowiązującym na dzień 1 czerwca 2022 roku. Upust w ramach akcji Antyinflacyjny Program Beauty przyznawane jest tylko na zakup urządzeń marki i realizowana w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę).

ANTYINFLACYJNY PROGRAM BEAUTY

JAK STARAĆ SIĘ
O UPUST?

W celu uzyskania upustu na zakup urządzeń należy wypełnić wniosek o nazwie Antyinflacyjny Program Beauty, który znajduje się na dole strony. Podmiot otrzymujący upust musi zobowiązać się do wypełnienia warunków akcji. Klient w zamian za rabat w formie zniżki cenowej na zakup zobowiązuje się do aktywnego promowania marki, urządzenia, kosmetyków i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada).

Wniosek należy pobrać, wydrukować i wypełnić, a następnie wysłać do swojego opiekuna lub na adres kontakt@monduniq.pl jeśli go nie posiadamy.

UPUST

Upust przyznawany w ramach akcji składa się z dwóch elementów: wysokości poziomu inflacji za dany miesiąc podawanego przez GUS oraz depozytu w wysokości od 2 do 11 procent w zależności od urządzenia. Oba czynniki odejmowane są od ceny katalogowej urządzenia. Od ceny katalogowej pierw odejmowany jest procentowy wskaźnik inflacji, a następnie od otrzymanego wyniku odejmowany jest depozyt w wysokości od 2 do 11 procent w zależności od urządzenia.

 WNIOSEK

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu jednego dnia. Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia w nowej cenie pomniejszonej o dopłatę. Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych Klient otrzyma urządzenie wraz ze specjalnym pakietem kosmetyków oraz szkoleniem. Towar dostępny w akcji jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.