PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW

ANTIDOTUM M'onduniq

Program wsparcia branży beauty

Program ANTIDOTUM M’ONDUNIQ to specjalna akcja przygotowana przez zarząd Spółki DERMIE PHARM Sp. z o.o. Sp.k w ramach, której przeznaczona została specjalna pula środków na zakup dowolnych urządzeń dla potencjalnych i obecnych Klientów Spółki przyznawana przez Organizator ze środków własnych. Program ANTIDOTUM M’ONDUNIQ został wzbogacony o specjalny pakiet wybranych produktów detalicznych znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM Sp z o.o. Sp.k (brand M’onduniq) wchodzących w skład akcji, do odsprzedaży przy zakupie każdego urządzenia kosmetycznego znajdującego się w ofercie Spółki w ramach wspierania obiektów beauty w dobie Pandemii Covid-19.

Klient kupujący wybrane urządzenia objęte programem dokonuje zakupu w cenie pomniejszonej o wysokość upustu. Upust na dane urządzenie określony jest na każde urządzenie wraz ze specjalnym pakietem kosmetycznych (produkty profesjonalne i detaliczne). Regulamin akcji znajduje akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl w zakładce tarcza. Lista urządzeń dostępnych w ramach projektu ANTIDOTUM M’ONDUNIQ dostępna jest u przedstawicieli marki oraz w specjalnym wniosku znajdującym się na stronie www.monduniq.pl/antidotum.

Kwoty dopłat, czyli specjalnej zniżki na zakup wybranego/wybranych urządzenia zależne są od typu urządzenia. Ceny znajdują się w cenniku obowiązującym na dzień 1 stycznia 2021 roku. Zniżki w ramach programu ANTIDOTUM M’ONDUNIQ są tylko na zakup nowych urządzeń i realizowane w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę). Dodatkowo w ramach projektu, do każdego urządzenia zakupionego w ramach ANTIDOTUM M’ONDUNIQ dodawane są zestawy mieszanek ziołowych, które można wykorzystać do rozszerzenia działalności.

Kwoty dopłat, czyli specjalnej zniżki na zakup wybranego/wybranych urządzenia zależne są od typu urządzenia. Ceny znajdują się w cenniku obowiązującym na dzień 1 stycznia 2021 roku. Zniżka w ramach ANTIDOTUM M’ONDUNIQ przyznawane są tylko na zakup nowych urządzeń i realizowane w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę).

Pełny opis akcji znajduje się TU.

 

ANTIDOTUM M'ONDUNIQ

Jak starać się
o wsparcie?

W celu uzyskania dopłat w ramach programu ANTIDOTUM M’ONDUNIQ, czyli rabatu w formie zniżki cenowej należy wypełnić wniosek o nazwie ANTIDOTUM M’ONDUNIQ, który znajduje się poniżej. Podmiot otrzymujący dopłatę musi zobowiązać się do wypełnienia warunków akcji. Klient w zamian za dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej na zakup zobowiązuje się do aktywnego promowania marki, urządzenia, kosmetyków i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada).

Wniosek należy pobrać, wydrukować i wypełnić, a następnie wysłać do swojego opiekuna lub na adres kontakt@monduniq.pl jeśli go nie posiadamy.

ANTIDOTUM M'ONDUNIQ

Pozytywne rozpatrzenie wniosku

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 3 dni roboczych. Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia w nowej cenie pomniejszonej o dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej. Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych Klient otrzyma urządzenie i specjalny pakiet kosmetyków określony we wniosku. Towar w ramach akcji promocyjnej jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta.

Uzyskaj upust na zakup wybranych urządzeń kosmetycznych z oferty M’onduniq wraz ze specjalnym pakietem kosmetyków detalicznych i profesjonalnych oraz mieszanek ziołowych.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem Klienta. Jeśli go nie posiadasz prześlij wniosek do naszej centrali na adres mail kontakt@monduniq.pl lub skorzystaj z pomocy naszych doradców pod numerem infolini: +48 577 277 070.

Oferta wsparcia dla branży beauty jest wewnetrznym systemem, dzięki czemu dopłaty obejmują Klientów krajowych i zagranicznych.

MCBKM

Przystąp do projektu badawczego w ramach Międzynarodowego Centrum Badań Klinicznych i stań się Certyfikowaną Jednostką Badawczą. Obiekty, które zostaną pozytywnie zaopiniowane, zakwalifikowane i zatwierdzone przez radę naukową MCBKM otrzymają możliwość wykonywania badań aplikacyjnych wyrobów kosmetycznych, pełnych terapii zabiegowych oraz profesjonalnych urządzeń kosmetycznych i medycznych M'ONDUNIQ.

Stań się częścią sieci profesjonalnych obiektów, w których przeprowadzane są specjalistyczne badania monitorujące, aplikacyjne czy aparaturowe z zachowaniem metodologii klinicznej.

Rozwijaj swój gabinet i biznes! Szczegóły na badania.monduniq.pl.