PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Showroomu M’onduniq w Gdańsku

Z przyjemnością ogłaszamy oficjalne otwarcie naszego wyjątkowego showroomu marki M’onduniq w samym sercu Gdańska! Nasze nowe miejsce jest stworzone z myślą o wszystkich naszych klientkach, które pragną zobaczyć nasze najnowsze urządzenia i rozwijać swoje umiejętności.

Co nas wyróżnia?
Nasz showroom to przestrzeń, w której znajdziecie wszystkie urządzenia marki M’onduniq, włączając w to nasze najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Zadbaliśmy o każdy detal, abyście mogły poczuć się jak w krainie piękna i profesjonalizmu.Chętnie pomożemy Wam znaleźć idealne urządzenia dopasowane do Waszych potrzeb.

Oficjalne Otwarcie!
Zapraszamy Was serdecznie na oficjalne otwarcie naszego showroomu, które odbędzie się 25 listopada. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia będziemy prezentować nasz showroom oraz najnowsze zabiegi marki M’onduniq. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, w tym:

  • Prezentacje naszego showroomu: odkryjcie nasze najnowsze urządzenia i technologie.
  • Zabiegi Marki M’onduniq: zobaczcie na własne oczy nasze innowacyjne zabiegi, które pomogą Wam osiągnąć doskonałe rezultaty.
  • Nagrody dla uczestników: weźcie udział w naszych konkursach i zdobądźcie szansę na wygranie fantastycznych nagród.
  • Sesja biznesowa: dla tych z Was, które są zainteresowane rozwojem zawodowym, przygotowaliśmy specjalną sesję biznesową, podczas której będziecie mogły zdobyć cenne wskazówki od ekspertów branży.

Jak się zapisać?
Chętne osoby, które chciałyby wziąć udział w naszym wielkim otwarciu oraz skorzystać z naszych atrakcji, prosimy o zapisy u opiekuna województwa pomorskiego.

Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkie powitać w naszym nowym showroomie!
Do zobaczenia 25 listopada!