PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Beauty Kamper

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy Wam zarys trasy Beauty Kampera M'onduniq, którym odwiedzimy sporą część naszego pięknego kraju. Jeśli jesteś przedstawicielem branży beauty, fitness lub pokrewnych, a nasz beauty kamper zagości w Twojej okolicy koniecznie musisz być z nami!

Co czeka na profesjonalistów odwiedzających naszego kampera? Oczywiście pokazy naszych urządzeń i technologii, jak również możliwość wypróbowania ich działania na sobie. Nie zabraknie spotkań z ekspertami oraz innymi profesjonalistami, co będzie stanowiło idealną okazję do: wymiany doświadczeń, wzajemnej motywacji oraz zainspirowaniem się i stworzeniem zupełnie nowych możliwości dla swojego gabinetu!

Spotkania na trasie Beauty Kampera M’onduniq będą miały swobodną formę dzięki czemu w miłym towarzystwie i pozytywnej atmosferze łatwiej i przyjemniej będzie można czerpać wiedzę od swoich kolegów i koleżanek. Mamy dla Was również specjalną ofertę promocyjną, w którą włączamy naszą akcję Letnie Wkłady Finansowe oraz specjalne działania promocyjne przygotowane dla gabinetów, które będą chciały razem z nami tworzyć wyjątkową atmosferę podczas postoju Beauty Kamper M’onduniq!

Zamierzamy jednak łączyć przyjemne z pożytecznym! Zatem nie zapomnimy o chilloucie dla naszych gości. Wygodne leżaki, zimna lemoniada oraz mrożona kawa, to nie jedyne przyjemności, jakie będą na Was czekały! Dodatkowo mamy dla Was gadżety naszej akcje, które przypadną do gustu całym rodzinom. Swobodna atmosfera i atrakcyjne lokalizacje zachęcają by spędzić ten dzień dzień zarówno z marką M’onduniq, jak i swoimi bliskimi, zatem nie zapomnijcie zabrać ich ze sobą!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Patronat medialny nad letnią trasą Beauty Kamper M'onduniq objęły magazyn Kosmetologia Estetyczna oraz Beauty Forum Polska organizator jednych największych targów kosmetycznych w Polsce. Tym bardziej warto być z nami podczas postojów i znaleźć się na materiałach, które trafią do naszych partnerów i ich social mediów! Zapisy na poszczególne wydarzenia dostępne u opiekunów Klienta. Nie masz jeszcze opiekuna skontaktuj się z nami i zapisz na wybrany przez siebie event!

Poniżej pełna lista naszych postojów wraz z datami: