PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

FAST LIVE

Każdy z nas ma coraz mniej czasu, co spowodowane jest natłokiem obowiązków zawodowych oraz codziennymi sprawami. Jednocześnie, jako profesjonaliści pragniemy się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zachęcamy do udziału w naszych FAST LIVE, czyli krótkich 30 minowych webinarach, podczas których będziemy omawiać aktualne tematy związane z kosmetyką i kosmetologią.

Startujemy, już dziś o godzinie 19:00 na naszym profilu na Facebook! Pierwszym tematem, który omówimy będą Zabiegi odchudzające z jednoczesnym budowaniem mięśni w okresie jesiennym. W oparciu o endermologię i falę elektromagnetyczną HIFEM. Zajmiemy się również terapiami ziołowymi przy oporności insulinowej.

Poniżej zestawienie naszych szybkich live na najbliższe dni:

Czwartek, 21 października, o godzinie 17:30.

Jakie zabiegi można wykonywać na ciało przy występowaniu RZS (reumatoidalnego zapalenia stawów)? Omówimy również przykłady terapii ziołowych zmniejszających jesienne dolegliwości wywoływane przez RZS.

Piątek, 22 października, o godzinie 19:30.

Suplementacja, zioła i dermokosmetyki , czyli co wpływa korzystnie na szybszą rekonwalescencje po zabiegu RF’a mikroigłowego i zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań.

Niedziela, 24 października, o godzinie 18:30.

Przewlekle i nawracające problemy skórne (opryszczka, kaszka, atopowe i łojotokowe rodzaje zapalenia skóry) w terapii z wykorzystaniem ziół pitych i zabiegu oczyszczania wodorowego.

Poniedziałek, 25 października, o godzinie 18:30.

Jesienne problemy psychiczne, a nasza percepcja i ocena efektów terapii laserowych na przykładzie lasera pikosekundowego. W polaczeniu z terapiami ziołowymi, opartymi o mieszanki stabilizującymi nastrój.

Czwartek, 28 października, o godzine 18:30

Zgaga i Helicobacter Pylori, czyli jesienne dolegliwości widoczne na twarzy, a trądzik różowaty. Omówienie metody dr Katumba.