PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
Media o nas

Gwiazdy o M'onduniq...

Jakie wrażenia wywarły kosmetyki naszej marki oraz jakie odczucia mieli testujący je członkowie jury Qltowy Kosmetyk 2015?

Niezwykle istotnym faktem dla każdej profesjonalnej marki kosmetycznej jest z pewnością poziom zadowolenia jej Klientów oraz ich satysfakcja z użytkowania produktów. Tym bardziej jest nam miło, iż nasze najnowsze produkty znalazły zainteresowanie oraz zaintrygowały członków jury, dla których wygląd oraz wizerunek odgrywają ogromne znaczenie w codziennej pracy.

Chcąc podzielić się z niezwykle miłymi wrażeniami, poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii o naszych produktach:

Marcin Prokop - dziennikarz TVN

"...absolutnym faworytem jest dla mnie marka M’onduniq – z kremami na bazie śluzu ślimaka i smoczej krwi. Te interesujące składniki zdecydowanie zainspirowały mnie do uważnego przeczytania ulotek, a lektura – do używania tychże kosmetyków. A od siebie dodam, iż obie serie przypadły mi do gustu. Zamierzam do nich wracać!"

 

Lidia Lewandowska - redaktor naczelna 'Magazynu Kosmetyki'

"Kremy na bazie smoczej krwi (bardziej odżywczy, nakładałam niemal jak maseczkę) i śluzu ze ślimaka(zwęził pory!) M’onduniq to moje odkrycie"

 

Anna Orłowska - wizażystka, współprowadząca program „Klinika Urody” w TVN Style.

"Oczarowały mnie kosmetyki z półki czary-mary – smocza krew (M’onduniq). Ten krem wywołał euforię jako rewelacyjny krem na dzień rozświetlający przebarwienia, spłycający zmarszczki i nawilżający. Bogata i luksusowa formuła sprawia, że sięgam po niego dość często. W tej samej przesyłce znalazłam też produkty ze śluzem ślimaka – i jestem bardzo zadowolona z kremu do rąk."

 

Anna Hamny - Nielsen Polska

"Kosmetykiem godnym polecenia jest także termoaktywny żel wyszczuplający M’onduniq Choco+Slim. Żel po nałożeniu bardzo rozgrzewa skórę, dzięki czemu czuć, że naprawdę działa. Po użyciu ciało jest jędrniejsze, a skóra wygładzona i napięta. Najlepsze efekty otrzymałam, stosując żel bezpośrednio po peelingu."

 

Źródło: Qltowy Kosmetyk 2015