PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Good Manufacturing Practice

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich Klientów i Partnerów, że jako producent uzyskaliśmy akredytowaną certyfikację systemu ISO 22716 GMP „Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna”.

Jest to potwierdzenie, że spółka Dermie Pharm Sp. z o.o. Sp. K. ma skutecznie wdrożony i udokumentowany system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 22716:2009 Kosmetyki Dobre Praktyki Produkcji (GMP) Przewodnik Dobrych Praktyk Produkcji. Certyfikacja została przeprowadzona przez niezależną, międzynarodową firmę Intertek. Od ponad 130 lat Intertek wspiera przedsiębiorstwa na globalnym rynku, pomagając w osiąganiu coraz wyższych standardów jakości i bezpieczeństwa produktów, procesów i systemów.

Intertek jest globalnym dostawcą jakościowych usług technicznych dla przemysłu. Począwszy od usług inspekcyjnych i audytorskich poprzez badania laboratoryjne, szkolenia, doradztwo jakościowe, certyfikację. Intertek jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych jednostek certyfikujących w Ameryce Północnej.