PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Wyjątkowy wpis Ilony Adamskiej

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowym wpisem naszej ambasadorki Ilony Adamskiej wszystkie osoby, które chcą lepiej poznać naszą markę, zwłaszcza te, które nie miały jeszcze przyjemności stosować naszych produktów:

Od blisko już 5 lat mam zaszczyt być ambasadorką wyjątkowej marki kosmetycznej M'onduniq Professionnel.

Nie reklamuję produktów, bo muszę. Reklamuję, bo osobiście ich używam od lat (co mogą potwierdzić moje koleżanki i ukochana mama). W mojej kosmetyczce znajdziecie tylko i wyłącznie kosmetyki tej marki: kremy do twarzy, kremy do oczu, balsam do ciała, mleczko do demakijażu, balsam do ust i ukochany krem do rąk o zapachu leśnych owoców. Jestem marce wierna od lat, a te dziewczyny, którym podaruję np. krem zakochują się w nim od razu i nie chcą już zmieniać. Dzwonią potem do mnie i pytają, gdzie go mogą kupić, bo w regularnej sprzedaży w marketach nie ma.

Dziś polecam Wam cudowny rozświetlający krem przeciw hiperpigmentacji z witaminą C'SPF30'. Krem świetnie wyrównuje koloryt skóry i doskonale nawilża. Po zastosowaniu skóra staje się wygładzona, promienna oraz jaśniejsza. Ekstrakt z werbeny gwarantuje właściwości przeciwzmarszczkowe oraz kontruje proces nawodnienia skóry. Zawarty w produkcie filtr zapewnia również naturalną ochronę przez promieniowaniem i fotostarzeniem się skóry. JEST PO PROSTU GENIALNY. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na stronę monduniq.pl.

Pięknego dnia! Ja pakuję walizkę i uciekam do Świeradowa. Zapowiada się cudowny weekend.

#monduniq #twarzmarki #ambasadorka #kosmetyki #monduniqprofessionnel #krem #cosmetics #cosmetology #face #twarz #polecam #rekomendacja #kremdotwarzy