PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Kongres Naukowy M’onduniq

28 października w prywatnej sali hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw odbył się Kongres Naukowy M’onduniq. Konferencja połączona była z galą finałową pierwszej edycji plebiscytu Best Beauty Diamonds M'onduniq Awards 2019. Wybrani przez jury Kontrahenci naszej marki otrzymali tytuł Diamentowy Obiekt M’onduniq.

Ten bardzo intensywny dzień rozpoczął się od powitania przybyłych gości oraz od bloku szkoleniowemu poświęconemu sprzedaży produktów oraz usług przez obiekty kosmetyczne. Ważnym punktem tej części konferencji był wykład poświęcony zarzadzaniu salonem i personelem. Kolejna część kongresu upłynęła pod znakiem prezentacji Międzynarodowego Centrum Badań Klinicznych M’onduniq, o którym więcej mogą dowiedzieć się Państwo ze strony www.badania.monduniq.pl. Zapraszamy do odwiedzin witryny i zgłaszania swojej kandydatury do naszego programu badań aplikacyjnych.

Kongres swoją obecnością zaszczyciła Pani Ilona Adamska – wieloletnia twarz naszej marki. Prelekcja Pani Ilony poświęcona była problemowi hejtu. Wykład Jak przekuć hejt w sukces? był niezwykle energiczny i zaowocował pełną interakcją ze strony zgromadzonych gości. Wizyta Pani Ilony połączona była z promocją i podpisywaniem najnowszej książki naszej prelegentki. Część szkoleniową zamknął wykład na temat kuracji łączonych w kosmetyce i kosmetologii z wykorzystaniem urządzeń oraz maszyn beauty.

Po krótkiej przerwie rozpoczęła się część oficjalna kongresu w postaci bankietu połączonego z galą rozdania nagród. W krótce obszerna fotogaleria z naszego wydarzenia.