PL
EN RU
DLA PROFESJONALISTÓW
News

Love Cosmetics Awards 2019

Love Cosmetics Awards 2019 to więcej niż konkurs kosmetyczny. Jury wybrało najlepsze produkty i firmy, które w pełni zasługują na promocję zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Nagroda posiada wymiar międzynarodowy. Zrozumiała pod każdą szerokością geograficzną nazwa, klarowna identyfikacja wizualna oraz zaplanowana globalna kampania oparta o profesjonalny anglojęzyczny portal promuje zwycięskie produkty na największych światowych rynkach kosmetycznych, m.in. USA, Unii Europejskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Japonii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii...

Ideą Love Cosmetics Awards jest stworzenie pierwszej marki konkursowej "Made in Poland" rozpoznawalnej na całym świecie. Jest to konkurs zbudowany na trzech wartościach takich, jak: jakości, wiarygodności i niezależności. Zgłoszone produkty ocenia profesjonalne jury składające się z wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach – rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji.


Zgodnie z hasłem Konkursu #brand #emotions #quality laureatem może zostać jedynie koncept kosmetyczny, który jest prawdziwą marką, budzi tylko pozytywne emocje i zapewnia konsumentom najwyższą jakość.

Nasza marka, za sprawą Biomimetycznego Peelingu Lamelarnego Excellence Magic Gold otrzymała nagrodę Love Cosmetics Awards 2019 w kategorii #wyjatkoweskladniki. Jest to dla nas wyjątkowa nagroda, za którą Wam serdecznie dziękujemy!

Źródł: wirtualnekosmetyki.pl