PL
DLA PROFESJONALISTÓW
News

31. edycja targów BEAUTY FORUM

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o precyzyjnie opracowanej formule, łączące biznes, edukacje i moc atrakcji w kompleksowy program zapewniający szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą kosmetyczną. Oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców i przedstawicieli świata kosmetyki, właścicieli firm i gabinetów, jak i do tych, planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym studentów i uczniów.

To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To tu, co roku odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań. Tu wyłaniani są mistrzowie, wspierane są talent, pasja i kreacja. Targi BEAUTY FORUM to innowacyjne koncepcje, inspirujące interakcje, moc doświadczeń i szeroki wachlarz możliwości. 31. edycja targów BEAUTY FORUM odbędzie się 9-10 marca 2019 roku, w nowej  lokalizacji, w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej 6 d, w Warszawie.

Zeszłoroczne targi BEAUTY FORUM odwiedziło ponad 14 000 profesjonalistów. Na powierzchni 11 500 m2 swoją ofertę i nowości prezentowało 230 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 90 osób spróbowało swoich sił w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. Nowa lokalizacja, zapewniająca większą przestrzeń i jeszcze bardziej komfortowe warunki z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju tej imprezy.

Już tradycyjne na tej imprezie nie mogło zabraknąć konceptu Dermie Pharm i naszej marki M’onduniq. Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska o numerze 4.08, gdzie czekać będą na Państwa przedstawiciele nasze marki. Jak zawsze dla naszych Kontrahentów i Partnerów przygotowaliśmy wiele nowości, promocji oraz niespodzianek targowych! Na załączonej grafice zaznaczono nasze stoisko. Zapraszamy!